پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضا شجیع- ورزش و محیط زیست
اولین فستیوال فوتبال سبز دختران برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها

اولین فستیوال فوتبال سبز دختران برگزار شد

.
اولین فستیوال فوتبال سبز دختران زیر 18 سال به همت هیأت فوتبال حوزه شمیرانات و همراهی فدراسیون فوتبال و دفتر محیط زیست و توسعه پایدار وزارت ورزش و جوانان به مناسبت هفته درختکاری در روز چهاردهم اسفندماه برگزار شد.

.

AWT IMAGE

.

در این مراسم که دکتر اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال و دکتر الهه عرب عامری نائب رئیس فدراسیون فوتبال نیز حضور داشتند، بیش از 80 دختر فوتبالیست زیر 14 سال، نسبت به کاشت 11 نهال اقدام کردند.
دختران شرکت کننده در این فستیوال پس از قرائت مرامنامه حفظ محیط زیست، مدال یوز ایرانی را به پاس تلاش در راستای فوتبال پاک و سبز دریافت کردند و متعهد شدند به عنوان سفیران فوتبال سبز در راستای حفاظت از محیط زیست تلاش کنند.
دکتر اسدی در این مراسم اظهار داشت؛ فدراسیون فوتبال در حفظ گونه های جانوری پیش قدم بوده و فعالیت های خود را با جدیت هر چه بیشتر ادامه خواهد داد.

.

AWT IMAGE

.
دکتر عرب عامری نائب رئیس فدراسیون فوتبال هم به نقش دختران و زنان ورزشکار در الگوسازی برای جامعه اشاره کرد و گفت؛ نباید نقش وزارت ورزش و جوانان را در حفظ محیط زیست دست کم گرفت و این وزارتخانه از زمان تشکیل دفتر محیط زیست و توسعه پایدار، حرکت چشمگیری را در حوزه ورزش و محیط زیست آغاز کرده است که امیدوارم تداوم یابد.
این فستیوال در راستای حمایت جامعه فوتبال از محیط زیست و بویژه گونه تحت حمایت فدراسیون فوتبال، یوز ایرانی برگزار شده است.

.

AWT IMAGE

.

AWT IMAGE

.

AWT IMAGE

.

AWT IMAGE

.

AWT IMAGE

نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضا شجیع:
http://shajie.ir/find.php?item=1.86.495.fa
برگشت به اصل مطلب