پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضا شجیع- ورزش و محیط زیست
مراسم درختکاری جامعه ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها

مراسم درختکاری جامعه ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد
.
مراسم درختکاری جامعه ورزش و جوانان البرز با حضور پر رنگ سازمانهای مردم نهاد و هیاتهای ورزشی استان تحت عنوان "میثاق با طبیعت" در مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج برگزار شد.

.

AWT IMAGE

.

در این مراسم که به مناسبت روز رختکاری تحت عنوان "میثاق با طبیعت" در مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج انجام گرفت، رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، نادر وادی خیل مشاور و جانشین مدیرکل ورزش و جوانان، قدرت ا... شمیرانی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان، قاسم پوستین دوز معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان، مهندس زارع مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، باغستانی عضو شورای اسلامی شهر کرج، ابراهیم جوادی پیشکسوت کشتی و قهرمان اسبق جهان و المپیک و جمعی از پرسنل اداره کل ورزش و جوانان، ورزشکاران، قهرمانان، اعضای سازمانهای مردم نهاد و اصحاب رسانه استان حضور داشتند.
در حاشیه این مراسم رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان البرز با ابراز خرسندی از حضور ورزشکاران و جوانان در این حرکت ارزشمند گفت: همانطور که در سفارشات ائمه اطهار (ع) و بزرگان اخلاق آمده است، درختکاری و توجه به محیط زیست و طبیعت از با ارزشترین و بهترین اعمال انسانهاست و بسیار جای خوشحالی و امیدواری است که علیرغم این هوای بسیار سرد، ورزشکاران و سازمانهای مردم نهاد با حضوری پر شور در این امر خیر شرکت کردند.
 وی افزود: حفاظت از محیط زیست و اهمیت دادن به طبیعت وظیفه ی عموم مردم است که جامعه ی بزرگ ورزش و جوانان استان البرز نیز با برگزاری این مراسم به مناسبت روز درختکاری، با طبیعت میثاقی دوباره بست. شایان ذکر است در این مراسم جامعه ورزش و جوانان ضمن کاشت 1000 اصله نهال در مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج، میثاق نامه ای را با طبیعت بصورت نمادین نوشته و امضاء کردند.

نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضا شجیع:
http://shajie.ir/find.php?item=1.86.497.fa
برگشت به اصل مطلب