پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضا شجیع- فوتبال و جامعه
جشن گلریزان کمک به محیط بان دنا با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها

جشن گلریزان کمک به محیط بان دنا با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد

.

جوانان، جشن گلریزان کمک به محیط بان دنا با حضور دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، معاونین وزارتخانه و جمعی از هنرمندان، ورزشکاران و پهلوانان در زورخانه شهید فهمیده برگزار شد.

در این مراسم که علاوه بر دکتر گودرزی، دکتر احمدی و دکتر مناف هاشمی (معاونان وزیر)، صمد نیکخواه بهرامی (کاپیتان تیم ملی بسکتبال)، دادگر (رئیس فدراسیون ورزش زورخانه ای و پهلوانی)، هومن افاضلی (مربی سابق تیم ملی امید)، زهره هراتیان (نماینده کمیته پزشکی فیفا) میترا حجار (هنرپیشه)، رسول نجفیان (هنرمند)، نفیسه روشن (هنرپیشه)، تیمور غیاثی (پیشکسوت)، محمد نصیری (پیشکسوت)، آلن پطروسیان (پیشکسوت)، منوچهر زندی (پیشکسوت)، سردار توسلی (پیشکسوت) حضور داشتند، حاضران برای کمک به نجات محیط بان دنا کمک نقدی کردند.
.

AWT IMAGE

.
وزیر ورزش و جوانان به عنوان اولین نفر مبلغ 20 میلیون تومان از حساب شخصی خود کمک کرد و پس از وی میترا حجار 5 میلیون پرداخت کرد تا دیگر حاضران هم به این گلریزان کمک کنند.
.

AWT IMAGE

.
دکتر گودرزی در این جشن ضمن تشکر از حضور ورزشکاران، هنرمندان، پهلوانان و علاقه مندان به ورزش زورخانه ای گفت: بسیار خوشحال هستم که در این روز در جمع دوستان عزیز هستم. افرادی که قصد در کار خیر دارند و در این محفل حضور دارند و بر ارزش این جمع افزوده اند.احساس نشاط و شادی معنوی دست می دهد به دو دلیل، اول اینکه در فضایی هستیم که شباهتی هایی به مسجد دارد و پر از معنویت است.از جهتی دیگر در معنویتی هستیم که دستگیری می کند از ضعیفان و کسانی که به نحوی دچار مشکل هستند.

.

AWT IMAGE


وزیر ورزش و جوانان با اشاره به حضور پررنگ ورزشکاران در رفع مشکلات افزود: ورزشکاران در تاریخ ما همواره منشا برکات و کارهای بزرگ بودند. دستگیری از ضعفاء یکی از ویژگی های ورزشکاران در طول تاریخ بوده است.یکی از نکات بارزهمین ورزش و فضایی معنوی و ملکوتی که در آن هستیم دستگیری از افرادی است که به نحوی دچار مشکل شده اند. در واقع این ورزش و زورخانه خانه امید مردم بوده است.این خانه امید هم امروز درب هاش باز شده است برای کمک به کسی که گرفتار ضعف در قوانین شده است. کسی که از محیط،فضا و کشور ما محافظت و حمایت کرده است و از آنچه که ما امروز به عنوان منابع طبیعی و میحط زیست از آن یاد می کنیم.

.

AWT IMAGE


وی در پایان تصریح کرد: امیدوار هستیم عزیزان همتی کنند تا بتوانیم مقداری که مورد نیاز هست تامین شود تا گرفتاری از بند رهایی پیدا کند.این امر ثوابی برای همه ما در این دنیا و در آخرت خواهد داشت.از تمامی بانوان گرامی،هنرمندان قهرمانان و تشکر می کنم و امیدوارم اتفاقی بسیار خوبی در این جمع عزیز رخ دهد تا بتوانیم همواره در جهت رضای خداوند متعال قرار بگیریم و در جهت توسعه و سربلندی کشور و مردم عزیزمان گام برداریم.

.

AWT IMAGE
 

نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضا شجیع:
http://shajie.ir/find.php?item=1.88.496.fa
برگشت به اصل مطلب